Pievērsiet uzmanību ne tikai grāmatas ienākumiem – patiesie informatīvo grāmatu rakstīšanas ieguvumi


Tā kā izdošanas aina turpina mainīties, arvien vairāk autoru atklāj, ka ieguvumi, kas ir svarīgāki nekā peļņa no grāmatu pārdošanas vai jūsu personīgā zīmola paaugstinātā vērtība.

Patiesais labums nāk no jūsu grāmatas rakstīšanas nevis pārdošanas!

grāmatu publicēšana un ienākumi

Grāmatas rakstīšanas personiskās firmas zīmes priekšrocības sabiedrībā ir pieņemtas

 

Personīgās firmas zīmes izveidošanas priekšrocības, rakstot un izdodot grāmatu, ir labi zināmas. Rakstot informatīvu grāmatu, kas palīdz jūsu jomas lasītājiem atrisināt problēmu vai sasniegt mērķi:

  • Padara jūs populārāku, pozicionējot jūs kā savas jomas ekspertu.
  • Piesaista iepriekš kvalificētus potenciālos klientus , ļaujot jums paaugstināt likmes un / vai būt selektīvākiem, izvēloties klientus, ar kuriem vēlaties strādāt.
  • Atver peļņas un iespēju durvis. Pēdējo 12 gadu laikā es esmu intervējis autorus, kuri ir uzrakstījuši literatūras grāmatas, kurās ir izveidoti zīmoli, kas nodrošina galvenos ienākumus viņu biznesam un turpmākajiem panākumiem. Katrā ziņā viņu grāmatas nodrošināja zīmolu, kas vajadzīgs, lai virzītu viņus uz priekšu.

Papildu ieguvumi

Šeit ir daži citi ieguvumi, ko uzņēmēji un pašnodarbināti profesionāļi gūst, rakstot grāmatu:

Rakstīšanas prasme. Grāmatas rakstīšanas prasmes, kuras jūs apgūstat, ir izmantojamas visu veidu rakstiskos projektos, t.i., rakstos, emuāru ziņās, e-pastā, jaunos biznesa priekšlikumos, podkāstos, pārskatos, runās un videoklipos. Jums spēsiet labāk izvēlēties nosaukumus un virsrakstus, sakārtot savas idejas un izteikt tās pēc iespējas kodolīgāk. Jūs arī labāk varēsit novērtēt savu rakstīto un zināt, ko meklēt rediģējot.

 

Plānošanas rīki. Grāmatas rakstīšana dod iespēju apgūt svarīgus jaunus rīkus prāta karšu veidošanai, projektu vadībai un laika pārvaldībai. Šie rīki veido uzņēmējdarbības panākumu kodolu, taču, iespējams, līdz šim jūs esat bijis pārāk aizņemts, lai tos atklātu. Pēc grāmatas uzrakstīšanas var secināt, ka jūsu iepriekšējā nepatika pret rakstīšanu faktiski bija saistīta ar nepietiekamām zināšanām par iespējām, kas iebūvētas jūsu teksta apstrādes programmatūrā, un nezināšana par dažādiem resursiem, kas ir pieejami jūsu laika izmantošanai.

grāmatu rakstīšanas plānošana

Jauna perspektīva. Grāmatas rakstīšana, visticamāk, mainīs veidu kādā jūs skatāties uz lieliem projektiem. Jūsu rakstīšanas un publicēšanas pieredze palīdzēs jums attīstīt veselīgus darba paradumus, piemēram, sadalīt lielus projektus mazos, sakodiena lieluma uzdevumos. Jūs arī uzzināsiet, cik svarīgi ir rīkoties konsekventi katru dienu īsās, ieplānotās darba sesijās. Nākamreiz, kad pie horizonta parādīsies liels projekts, jūs, visticamāk, analizēsiet darāmos darbus un izveidosiet darbplūsmu, kas sākas agri un ļauj izvairīties no saspringta un izšķērdīga “termiņa trakuma”.

 

Satura mārketings. Grāmatas rakstīšana palīdz jums izveidot labāku mārketinga saturu, lai reklamētu savu biznesu. Rakstot grāmatu, tiek ģenerēts saturs ar kuru varat dalīties kā rakstus, emuāru ierakstus, podcast epizodes, runas, teleseminārus un tīmekļa seminārus. Faktiski, agri kopīgojot saturu, rodas atsauksmes, kas izraisa interesi par jūsu grāmatu un palīdz jums uzrakstīt labāku grāmatu.

 

Lēmumu pieņemšana. Grāmatas rakstīšana, visticamāk, mainīs skatījumu uz jūsu lēmumu pieņemšanas spējām. Tā kā katrā ideju organizēšanas, grāmatas rakstīšanas un grāmatas mārketinga posmā jūs saskarsieties ar vairākām alternatīvām un iespējām, attīstīsiet labākas lēmumu pieņemšanas prasmes, kas jums noderēs citur jūsu biznesā un profesionālajā dzīvē.

Pārliecība. Jūsu dzīve mainās, ja rokā turat grāmatu ar savu vārdu tās nosaukumā. Turot grāmatu rokā, jūs esat pārspējis pats sevi! Pētījumi rāda, ka 85% cilvēku biznesā vēlas uzrakstīt grāmatu, bet tikai 5% tas izdodas. Jūsu grāmata ir uzskatāms pierādījums tam, ka jūs esat ne tikai savas jomas eksperts, bet arī zināt, kā izmantot savu enerģiju un pabeigt visa veida projektus.

 

Ziņkārība. Varbūt vissvarīgākais ieguvums ir paaugstinātā zinātkāre, kuru jūs, iespējams, piedzīvojat ikdienas biznesa dzīvē. Var gadīties, ka lasāt vairāk un kritiskāk klausāties, jo kļūstat atvērtāks jaunām idejām. Jūs būsiet atvērts ne tikai jaunām iespējām, bet, visticamāk, kļūsiet analītiskāks. Jūs varat rast entuziasmu, lai apsvērtu iespēju izveidot jaunus rakstus un grāmatas.

 

Visbeidzot, labākais iemesls grāmatas rakstīšanai ir tas, ka tas palīdz jums saprast, ka rakstīšana nav tikai veids, kā dalīties savās idejās ar citiem, bet arī labākais veids, kā atklāt idejas un savienojumus, kas slēpjas jūsu smadzenēs.

Rakstīt, lai atklātu

Rakstīšana ir arī labākais veids, kā atklāt to, ko jūs nezināt, bet kas jums būtu jāzina, lai nostiprinātu savu personīgo zīmolu kā savas jomas ekspertu.

Grāmatas rakstīšana, lai izveidotu savu personīgo zīmolu, ir formula, kas darbojas. Tomēr grāmatas rakstīšanai ir arī citi, bieži aizmirsti iemesli. Tās ir prasmes, rīki, ieradumi, kā arī izmaiņas pārliecībā un jauni domāšanas ieradumi, kas bieži pavada grāmatas rakstīšanu.