Book of RA vēsture


“Book of Ra” slotu spēļu sērija ir viens no izklaidējošākajiem produktiem, ko izveidojušas tiešsaistes azartspēles. Sākotnēji to izveidojušas kompānijas “Novoline” un “Gaminator”. “Book of Ra” ieviesa unikālu pagriezienu ierastajā pieredzē. Gadu gaitā, kad tika veikti uzlabojumi, šie spēļu automāti tika izveidots nevis viens, bet astoņi atšķirīgi spēles varianti, katrs ar savu unikālo šīs Senās Ēģiptes sāgas pagriezienu. Spēlētāji var baudīt daudz lielisku iespēju, dāsnus derību limitus un īpašu derību opciju, kas vienmēr ir pieejama, lai divkāršotu Jūsu peļņu.

“Book of Ra Classic” – 2005. gada 3. marts

“Book of Ra Classic” bija pirmā spēļu sērija, kas tika izveidota 2005. gada martā. Piedāvājot diezgan vienkāršu un saprotamu spēli, spēles unikālā tēma ieguva to spēlētāju atzinību, kuri vēlējās iedziļināties Senās Ēģiptes noslēpumos.

Tolaik spēle piedāvāja diezgan dāsnas izmaksas ar 92.13 % augstu RTP (return-to-player) reitingu. Klasiskajā versijā bija 9 izmaksu līnijas un 5 ruļļi, tāda bija tradicionālā spēļu struktūra tajā laikā.

Izmaksas “Book of Ra Classic” tiek piešķirtas, vadoties pēc sistēmas no kreisās puses uz labo. Spēlē ir arī “wild” simbols grāmatas veidolā, kas glabājot noslēpumā paša Dieva zināšanas.

Novietojot kopā 3 savvaļas simbolus, spēlētāji var nokļūt bonusa līmenī, kur viņiem tiek piešķirti 10 bezmaksas griezieni. Katrai uzvarai komplektā nāk “riska” iespēja, kur spēlētājs liek likmi uz monētas metienu, lai gūtu iespēju dubultot savu peļņu. Spēlētājs var izmantot “riska” funkciju līdz 5 reizēm.

“Book of Ra Deluxe” – 2008. gada 11. aprīlis

Pagāja kāds laiks, taču “Novomatic” nāca klajā ar populārās klasiskās versijas atjauninājumu. Spēle bija vērā ņemams uzlabojums grafiskā ziņā, ar “Novomatic” uzposto interfeisu un dizainu.

Bez vizuāliem uzlabojumiem, izstrādātāji nāca klajā arī ar papildus izmaksu līniju, tādējādi liekot kopējam laimējošo kombināciju skaitam sasniegt 10. Bonusa līmenis, ko aktivizē 3 vai vairāk grāmatas simboli, arī ļauj spēlētājiem gūt labumu no uzlabotajām teorētiskajām izmaksām un 10 bezmaksas griezieniem.

Spēlē ir atklājēja simbols, pateicoties kuram spēlētāji var laimēt 500,000 monētu kopējās izmaksās, kamēr 5 no šiem simboliem ir izkārtojušies vinnējošā kombinācijā. Viena nozīmīga spēles iezīme ir tās nepastāvība.

“Book of Ra Deluxe” ir ļoti nepastāvīgs slots, kas nozīmē, ka spēlētājiem ir jāapbruņojas ar pacietību, tā kā izmaksas var gadīties retāk, toties tās nesīs lielāku peļņu. RTP reitings “Deluxe” versijā ticis uzlabots uz 95.5%.

“Book of Ra Deluxe 6 – 2015. gada 31. augusts

Balstoties uz spēles popularitāti, “Novomatic” nolēma atgriezties pie nosaukuma pēc 7 gadu intervāla. “Book of Ra 6 Online” ietver visas tā laika iezīmes – acis priecē nogludinātās raupjās malas, spēle izceļas un saista gan tradicionālos spēlētājus, gan jaunās spēlētāju paaudzes. Gandrīz katrā aspektā, “Deluxe 6” versija ir veiksmīgāka par tās iepriekšējām versijām. Tomēr tajā ir interesants pagrieziens – spēlē ir 6 ruļļi 5 vietā, kā iepriekšējās spēlēs. Neraugoties uz to, joprojām ir 10 izmaksu līnijas un speciāls simbols, kuru iedarbinot, aktivizējas 10 bezmaksas griezieni.

“Book of Ra Deluxe 6” RTP reitings ir 96%, tādējādi sniedzot nelielu uzlabojumu iepriekšējai versijai. Spēle piedāvā iespēju arī aktivizēt īpašu “expanding” simbolu papildus peļņai spēlējot.

“Expanding” simbols nosegs trīs pozīcijas bezmaksas spēļu līmenī. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka Jūs varat vēlreiz izmantot “risk” vai “gamble” versiju līdz piecām reizēm, lai potenciāli saņemt milzīgas izmaksas. Likmju limiti ir pielāgojami, var likt likmes no 0.01 līdz 100.00 vienībām.

“Book of Ra Jackpot Edition” – 2017. gada aprīlis

Progresīvajam džekpotam sasniedzot nozīmīgu statusu tiešsaistes azartspēlēs, “Novomatic” izlēma izstrādāt ekskluzīvu džekpota spēli vienai no tās pamatnosaukumiem.

“Book of Ra Jackpot Edition” nāca klajā 2017. gada aprīlī kā ļoti nepastāvīga spēle ar teorētisko RTP reitingu 94.26%. Attiecībā uz ruļļiem, “Book of Ra” atgriežas atpakaļ pie pamatiem ar desmit izmaksu līnijām un 5 ruļļiem. Likmju limiti ir pielāgoti no 0.10 līdz 20.00 par griezienu.

“Novomatic” izlēma palielināt maksimālo izmaksu par individuālo griezienu 500 reizes lielāku par esošo likmi, sniedzot iespēju saņemt potenciālo izmaksu 500*20.00 apjomā. Tāpat kā citās šīs spēles nosaukuma versijās, grāmatas simbols sniegs Jums pieeju 10 bezmaksas griezieniem, lai tiektos uz labākām izmaksām.

Bonusa spēle ir izveidota, lai palielinātu Jūsu potenciālos vinnestus, aizvietojot noteiktus simbolus ar “wild” simboliem. Lieki piebilst, ka grafiskais noformējums ļoti jauks, kā jau tas ir “Novomatics” rokrasta stilā.

“Book of Ra Magic” – 2018. gada 8. maijs

“Book of Ra Magic” sāka darboties 2018. gadā, vienai lietai uzreiz kļūstot acīmredzamai – “Novomatic” ir atdzīvinājusi jaunu spēles izlaidumu biežumu, sekojot fanu pieprasījumiem, lai veidotu vēl labākas spēles versijas. Spēle ir bijusi īpaši populāra tiešsaistes kazino, tādos, kā “Betano”. “Magic” versija ir veiksmīgāka par “Book of Ra Deluxe” katrā aspektā, taču viens no tiem – bonusa spēle – ir uzlabota ar dažiem papildus labumiem.